Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Oświetlenie do sypialni. Jakich błędów unikać?

Sypialnia, to bardzo ważne miejsce w każdym domu. Dlaczego? To tutaj odpoczywamy, relaksujemy się po trudnym dniu pracy. Naukowcy, lekarze, psycholodzy: podkreślają work-life balance i zdrowy, spokojny sen jest bardzo istotny w naszym życiu. Dla zachowania równowagi człowiek powinien starać się spać około 7 -8 godzin na dobę. Wtedy możemy następny dzień zacząć z energią i dobrą koncentracją. Oświetlenie w sypialni ma niebagatelny wpływ na jakość naszego snu. W dzisiejszym artykule podpowiadamy: jakie lampy do sypialni wybrać? Czego unikać, aby nasz wypoczynek nie był zaburzony?

Aranżacja wnętrza sypialni - czego unikać?

Etap aranżacji sypialni jest bardzo ważny - to tutaj decydujemy, co znajdzie się w naszej sypialnianej sypialnianej przestrzeni. Przedstawiamy 3 podstawowe błędy, jakie popełniamy już na wstępie:

       zbyt intensywne światło - sypialnia, domowe biuro...to miejsca, gdzie wyraźne mocne światło jest istotne. W sypialni musimy postawić na delikatne oświetlenie, które umożliwi nam wieczorny relaks: np. z ulubioną książką lecz jednocześnie nie będzie podrażniało naszych oczu. Źle dopasowane oświetlenie może skutkować problemami z zasypianiem. Mała, stylowa lampka nocna sprawdzi się znakomicie. W naszym sklepie Cudowne Lampy znajdziesz lampy, stołowe nocne, które możemy odpowiednio dopasować do charakteru, koloru sypialni. Wspaniale sprawdzą się też kinkiety - również będące częścią naszego asortymentu. W modzie są teraz kinkiety z dodatkiem drewna. Ich zaletą jest nie tylko fakt, że możemy dobrać moc oświetlenia, ale też rozmieszczenia na poszczególnych ścianach.

       za duża ilość oświetlenia - słowo klucz w aranżacji sypialni: “minimalizm”. Oświetlenie ma być dodatkiem, nie może zaburzać naszego wypoczynku. Dwa kinkiety, lampka nocna. Jedno oświetlenie sufitowe. To dobre i rozsądne rozwiązanie.

       gromadzenie ogromnej ilości zbędnych gadżetów w pomieszczeniu - o ile salon jest miejscem, gdzie możemy otaczać się dużą ilością akcesoriów, tak sypialnia, to przestrzeń, gdzie powinniśmy nade wszystko postawić na minimalizm. Przede wszystkim nie wskazany jest telewizor w sypialni. Zbyt duża ilość świecących elementów zaburzy też codzienne wyciszenie.

Oświetlenie do sypialni - kupuj w sprawdzonym miejscu!

Nie wiesz jaką lampę wybrać do sypialni? Która sprawdzi się idealnie? Jakie natężenie światła będzie odpowiednie? Nie szkodzi - pomożemy przy wyborze. Wiele lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy w stanie doradzić każdemu klientowi. Bierzemy pod uwagę gust klienta, obecne normy branżowe, ale też budżet klienta. Warto zaglądać na stronę naszego sklepu.