Oprawy / Listwy oświetleniowe

Oprawy oświetleniowe to oryginalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Stylowo komponują się one z nowoczesnymi wnętrzami i tworzą przyjemny klimat, zapewniając dodatkowe źródło światła i dopełniając całą aranżację. Oferujemy oprawy, które z powodzeniem można użyć w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu w całym mieszkaniu uda się stworzyć wyjątkowy nastrój!

Oprawa oświetleniowa to także doskonały sposób na aranżację wnętrz o niskich sufitach, gdzie typowe żyrandole prezentują się niekorzystnie. Nowoczesne lampy tego typu są w pełni funkcjonalne i z powodzeniem mogą zastępować tradycyjne rozwiązania oświetleniowe. Starannie wyselekcjonowana oferta pozwala na dobór konkretnego modelu, który pochodzi od renomowanego producenta. To gwarancja najlepszej jakości i trwałości przez lata.

Strony:

Listwy oświetleniowe

Wartym uwagi rodzajem oświetlenia są listwy oświetleniowe, które dziś tak chętnie wykorzystywane są przy projektowaniu mieszkań przez architektów wnętrz. Listwy oświetleniowe sprawdzą się do pokoju dziennego, sypialni, kuchni czy łazienki. W nowoczesnym wydaniu najlepsze będą energooszczędne listwy oświetleniowe LED.

Listwy oświetleniowe świetnie sprawdzą się także w pokojach dla dzieci, gdyż są one nie tylko estetyczne, ale także bardzo funkcjonalne. Tego typu lampy dla dzieci na pewno przypadną do gustu najmłodszym, tworząc równomierne źródło światła, idealne do zabaw i nauki. Wśród rozwiązań do pokoju dziecięcego dostępne są także nowoczesne listwy oświetleniowe ledowe – jest to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych żarówek.