Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Kinkiety drewniane

Stylowe. Uniwersalne. Pasują do każdego wnętrza. Takie właśnie są kinkiety drewniane, które znajdziesz w Cudownych Lampach. Nasz sklep z oświetleniem online oferuje różne lampy ścienne drewniane, które sprawdzą się jako źródła światła do Twojego domu. Zdecyduj, gdzie zamontujesz takie kinkiety z drewna – w kuchni, sypialni czy w przedpokoju? Wybór należy do Ciebie!

Kinkiety drewniane – stylowe oświetlenie do każdego wnętrza

Kinkiety ścienne drewniane możesz wykorzystać na wiele sposobów. Ze względu na swoją budowę, mogą mieć formę ruchomych spotów z żarówką LED albo pojedynczych żarówek z kloszem lub bez. W zależności od Twoich potrzeb, zdecyduj się na kinkiet drewniany podwójny, ze szkłem, w metalowej oprawie lub kinkiet drewniany rustykalny, retro bądź w innym stylu.

Takie kinkiety drewniane to stylowe dekoracje do wielu pomieszczeń. Model z ruchomymi spotami wykorzystasz na przykład jako kinkiet drewniany nad lustro do łazienki. Z kolei lampy obudowane metalowym lub materiałowym kloszem świetnie sprawdzą się jako kinkiety drewniane do sypialni. Umieszczone nad wezgłowiem łóżka umożliwią Ci wieczorny relaks z książką lub innym ulubionym zajęciem, które możesz wykonywać, siedząc wygodnie na swoim posłaniu. Z kolei kolorowe kinkiety z wygodnym włącznikiem będą idealnym uzupełnieniem oświetlenia w pokoju dziecięcym.

Kinkiety z drewna i ich zalety

Kinkiet z drewna to dobre rozwiązanie również z innego powodu. Pasuje do wielu stylów, a także jest łatwy w czyszczeniu. Wystarczy, że podczas sprzątania przetrzesz oprawę oświetleniową wilgotną szmatką, a cały kurz zniknie bez śladu. Ponadto, nieregularna struktura drewna sprawia, że każdy z nich jest niepowtarzalny i ma swój własny urok. Widzisz, ile zalet ma taka lampa ścienna drewniana?

Kinkiety z elementami drewna to nie wszystko, co znajdziesz w sklepie Cudowne Lampy. Oferujemy także inne oświetlenie, jak np.: