Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy WOFI

Lampy Wofi

Lampy Wofi to produkty, które łączą w sobie jednocześnie długą tradycję i podążanie za nowoczesnymi trendami. Niemiecka firma na rynku oświetleniowym działa już od ponad 50 lat, stając się tym samym cenionym na świecie producentem oświetlenia dla wnętrz mieszkalnych. Funkcjonalność, nowoczesny wygląd i przystępna cena – to wszystko cechuje dzisiejsze lampy Wofi.

lampa-wiszaca-santa-firmy-wofi-7399.06.jpg

Lampa wisząca Santa firmy Wofi 7399.06

340.00 200.00 zł
Zobacz
Towar niedostępny

Oferta oświetlenia Wofi

Wofi od ponad 55 lat tworzy oświetlenie dla mieszkań i domów w wielu krajach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma ta jest w stanie zapewnić najlepsze rozwiązania technologiczne i jednocześnie odpowiadać na współczesne potrzeby swoich klientów. W naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim: lampy wiszące, sufitowe oraz kinkiety i oprawy świetlne. Niezależnie jednak od konkretnego wyboru, lampy Wofi to wysoka estetyka, która idzie w parze z funkcjonalnością.

Najciekawsze rozwiązania

Na uwagę wśród oferty Wofi zasługują przede wszystkim oryginalne lampy wiszące, kinkiety i oprawy, których wspólną cechą jest wiele punktów świetlnych. W ten sposób ich wygląd przypomina efektowne, świecące łańcuchy, a tym samym tworzą one harmonijną ozdobę o zrównoważonym natężeniu światła. Niezwykle designerskie są również lampy stołowe Wofi, które nadają się szczególnie do sypialni czy salonów. Wśród nich, wyjątkowo interesujące są te w kształcie kuli. Dla najbardziej wymagających ciekawym rozwiązaniem będą lampy sterowane pilotem, szczególnie zaś modele pozwalające na włączenie różnych kolorów źródeł światła, w zależności od własnych preferencji.