Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Oprawy sufitowe natynkowe

Lampy natynkowe sufitowe to połączenie nowoczesnego, eleganckiego wyglądu z łatwością montażu i energooszczędnym źródłem LED. Oprawy sufitowe natynkowe dzięki swojej konstrukcji pozwalają m.in. na regulację kąta padania światła, co sprawia, że są funkcjonalne i użyteczne w każdym wnętrzu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz lampę sufitową natynkową, która podkreśli wyjątkowy charakter Twojego wnętrza.

Oprawa sufitowa natynkowa - sposób montażu

Oprawa sufitowa natynkowa zarówno pojedyncza, jak i podwójna jest szybka i łatwa w montażu, który można przeprowadzić we własnym zakresie. W zależności od sposobu montażu oprawy sufitowe natynkowe mogą służyć jako oświetlenie centralne, główne (instalacja kilku lamp w określonych miejscach) lub jako oświetlenie punktowe np. nad lustrem, przy biurku, w kąciku do czytania, etc. Podczas zakładania opraw należy zadbać o odpowiedni poziom bezpieczeństwa. W zależności od modelu oświetlenia może być koniecznie nawiercenie otworów o określonej szerokości. Ponadto w przypadku opraw natynkowych montowanych na podwieszanym suficie należy sprawdzić, czy oświetlenie nie jest za ciężkie i nie będzie konieczności montażu profili wzmacniających.

Rodzaje opraw natynkowych

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór asortymentu, dzięki czemu każdy Klient znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania. Mamy lampy natynkowe sufitowe dostępne w kilku kolorach oraz z różną liczbą punktów oświetleniowych - pojedyncze, podwójne, potrójne, etc. W zależności od modelu oprawy mogą mieć regulowany kąt padania światła, a także jego natężenie czy barwę. Ponadto lampy natynkowe sufitowe występują w kilku kształtach (okrągłe, prostokątne, kwadratowe, etc.)

Lampy natynkowe sufitowe - szeroki wybór na CudowneLampy.pl!

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego oferujemy szeroki wybór produktów, który regularnie powiększamy o nowe modele oświetlenia. Lampy sufitowe natynkowe to wyjątkowy rodzaj lamp, który pasuje do każdego pomieszczenia, zarówno do salonu, jak i sypialni, kuchni czy łazienki. Oprawy natynkowe, dzięki temu, że możemy wybierać spośród różnych rodzajów (pojedyncza, podwójna, potrójna, etc.), pozwalają na stworzenie wielu kombinacji. Z łatwością uzyskasz pożądany efekt. Lampy natynkowe to nowoczesne rozwiązanie, które nada wnętrzu charakteru, podkreśli jego niebanalność, użyteczność i funkcjonalność.