Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Kinkiety nad lustro

Kinkiety nad lustro to praktyczny element wyposażenia łazienki. Doświetlają strefę nad umywalką, zapewniając optymalne oświetlenie, a dodatkowo zdobią jej wnętrze. Doceniane są w łazienkach, do których nie dociera naturalne światło oraz w tych zaaranżowanych w ciemnych kolorach. Mogą mieć minimalistyczną formę z prostymi liniami lub bardziej tradycyjny charakter. Oprócz łazienki są stosowane do oświetlania luster w przedpokoju czy na korytarzu.

Lampy do łazienki nad lustro

Kinkiety łazienkowe nad lustro mogą tworzyć spójną całość z aranżacją łazienki. W naszym sklepie oferujemy kinkiety nad lustro nawiązujące m.in. do stylu boho, glamour, industrialnego, a nawet rustykalnego. W przypadku okrągłych luster sprawdzi się kinkiet nad okrągłe lustro, który w ciekawy sposób dopełni wystrój lustra i strefy umywalkowej.

Jeśli szukasz klasycznej lampy nad lustro do łazienki, postaw na metalowe kinkiety ze szklanym kloszem. Nawiążą do klasyki i stworzą elegancki look. Posiadasz w łazience lustro w metalowej ramie? Aranżację dopełni kinkiet nad lustro loft z drucianym abażurem lub podłużny, prosty kinkiet z zintegrowanym światłem LED.

Kinkiet do lustra łazienkowego i pozostałe rodzaje

Cudowne Lampy do sklep z oświetleniem, w którym znajdziesz lampy do każdego wnętrza. Nowoczesne i stylowe kinkiety do łazienki to niejedyny rodzaj oświetlenia. Oferujemy również bogato zdobione kinkiety kryształowe oraz gustowne kinkiety szklane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.