Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Oprawy schodowe

Szukasz pomysłu, jak podświetlić schody bez włączania górnego źródła światła? Dobrym wyjściem są tu oprawy schodowe, które subtelnie rozjaśniają przestrzeń przy schodach, pozwalając na swobodne pokonywanie stopni na piętro. Oświetlenie schodów to bardzo popularne rozwiązanie, które jest nie tylko praktyczne, ale również prezentuje się bardzo stylowo.

Nasz sklep z oświetleniem online oferuje różnego rodzaju lampki schodowe, które z łatwością zamontujesz w swoim domu. Z nami łatwo i szybko stworzysz niepowtarzalne, a zarazem funkcjonalne oświetlenie klatki schodowej. Wybierz praktyczne światełka na schody ze sklepu Cudowne Lampy!

Oprawy schodowe - praktyczne i eleganckie rozwiązanie do Twojego domu

Oświetlenie schodowe led ma wiele zalet. Pozwala bezpiecznie poruszać się po budynku nawet nocą, przy zgaszonym świetle. Montując lampy schodowe nie będziesz musiał lub musiała włączać górnej lampy w korytarzu, by swobodnie przejść po schodach. Dzięki temu nie pobudzisz pozostałych domowników, zapalając ostre światło sufitowe, ale również zaoszczędzisz nieco prądu. Oświetlenie na schody jest energooszczędne, więc nie musisz bać się o to, że Twoje rachunki za elektryczność niepokojąco wzrosną.

Ponadto, podświetlenie schodów wygląda bardzo efektownie. Zapalone w nocy nie tylko jest dodatkowym źródłem światła w korytarzu, ale również tworzy przytulny klimat wnętrza. Wyróżniamy różne warianty oświetlenia przy schodach. Są to m.in.:

Wybierz najlepsze oświetlenie schodów

Warto wiedzieć, że oświetlenie przy schodach możesz dopasować do swoich potrzeb. W zależności od tego, czy lubisz ciepłe światło, czy wolisz jasną, neutralną barwę oświetlenia, zdecyduj się na odpowiednią moc lampek. Przy składaniu zamówienia określ, którą z nich wybierasz - 3000, 4000 czy 6500 K.

Oświetlenie schodów wewnętrznych warto dobrać również do stylu wnętrza. Klasyczne, drewniane schody będą prezentować się dobrze z ciepłym światłem, natomiast bardziej nowoczesne pomieszczenia ze schodami z płytek lub kamienia dobrze podkreśli jaśniejsza barwa. Wybierz jedno z nich i przekonaj się, jaki efekt daje dobrze dobrane oświetlenie schodów. Dzięki niemu w kilka chwil odmienisz wygląd wnętrza domu.

W sklepie Cudowne Lampy znajdziesz nie tylko oświetlenie schodowe, ale również inne źródła światła. Lampy sufitowe, stojące lub wiszące, a także kinkiety czy wygodne oświetlenie sterowane pilotem, które uruchomisz bez wstawania z kanapy. Sprawdź, co przygotowaliśmy w swoim szerokim asortymencie produktów do oświetlenia wnętrz.