Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy SOLLUX

Sollux to polska firma zajmująca się produkcją nowoczesnego oświetlenia. Co sprawia, że lampy tej marki są tak wyjątkowe? Na pewno wpływ na to ma wysoka jakość produkcji, staranność przy procesie ręcznej obróbki lamp i nietuzinkowy design poszczególnych modeli. W połączeniu z przystępną ceną, lampy Sollux są doskonałym rozwiązaniem dla każdego wnętrza.

Sollux - lampa wysokiej jakości w dobrej cenie

Lampy Sollux charakteryzują się wysoką jakością wykonania i bardzo dobrą ceną. Klasyczne, stonowane kolory poszczególnych modeli wpisują się w dzisiejsze trendy wykończenia wnętrz, w których rządzi prostota i minimalizm. Jednocześnie oryginalne, geometryczne kształty lamp Sollux to kwintesencja nowoczesnego designu, który przełamuje schematy i nudę w mieszkaniu. Szeroką ofertę stanowią kinkiety w różnych wariantach, jeśli chodzi o ich kształty i kolory. Sollux to również lampy wiszące i lampy sufitowe w rozmaitej oprawie – zarówno pojedynczej, jak i łączącej kilka punktów światła.

Lampa Sollux - uniwersalne i praktyczna

Lampy Sollux zostały zaprojektowane w taki sposób, aby poszczególne modele mogły razem stanowić świetny komplet oświetleniowy, który będzie idealnie ze sobą współgrać. To bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy dbają o każdy szczegół w zakresie wystroju swojego mieszkania. Jednocześnie kolekcja lamp tej marki jest na tyle uniwersalna, że znajdzie zastosowanie również w innych przestrzeniach – będą prezentować się nienagannie w kawiarniach, restauracjach czy hotelach, w których liczy się nowoczesny i estetyczny wygląd wnętrz.