Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy sufitowe, oprawy drewniane

Lampy drewniane sufitowe to różnorodne i praktyczne oświetlenie wielu wnętrz. Takie oprawy drewniane są łatwe w montażu i pasują niemal do każdego pomieszczenia – od kuchni, przez salon aż po korytarz i łazienkę. Sprawdź, jakie lampy sufitowe z drewna oferuje nasz sklep z oświetleniem online!

Gdzie warto wykorzystać lampy drewniane sufitowe?

Oświetlenie sufitowe drewniane to dobry wybór z wielu powodów. Stworzone w różnych stylach i rozmiarach dobrze oświetlą całe wnętrze lub poszczególne jego części. Wybierając kinkiety drewniane możesz z łatwością skierować światło tam, gdzie go akurat potrzebujesz. Z kolei duże lampy sufitowe, jak na przykład plafony drewniane umieszczone na środku pokoju czy korytarza, sprawdzą się do rozjaśnienia całego pomieszczenia. Są kompaktowe i nie zajmują dużo miejsca, co pozwala zamontować je nawet w małych, dość niskich lub ciasnych przestrzeniach.

Tego typu lampy sufitowe z elementami drewna mogą mieć różne style wykończenia. Prosty, gładki plafon drewniany dopasuje się niemal do każdego wnętrza. Z kolei lampa sufitowa drewniana z metalowymi elementami to dobry pomysł na uzupełnienie stylu loftowego – ciepłe odcienie drewna wyraźnie kontrastują z czarnym metalowym kloszem, tworząc wspólnie niebanalne połączenie. Z kolei drewniana lampa sufitowa o nieregularnym kształcie sprawdzi się do nowoczesnych pomieszczeń, świetnie oddając charakter wnętrza.

Plafony drewniane czy praktyczne kinkiety – co wybrać?

Lampy sufitowe z dodatkiem drewna dają rozmaite możliwości aranżacyjne. W sklepie Cudowne Lampy mamy do dyspozycji drewniane lampy sufitowe wyposażone w energooszczędne żarówki LED, które pobierają znacznie mniej prądu, oferując jasne światło, które dobierzesz dowolnie, według swoich preferencji. Jeśli wolisz bardziej zintegrowane rozwiązanie, wybierz plafon sufitowy drewniany z regulowanym poziomem jasności światła. W zależności od potrzeb, możesz wygodnie zmieniać barwę światła za pomocą pilota dołączonego do zestawu oświetlenia.

Sprawdź również inne oświetlenie drewniane – sufitowe i nie tylko, dostępne w sklepie Cudowne Lampy. Są to m.in.: