Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy MAYTONI

Maytoni to ceniona niemiecka marka oświetleniowa, która posiada wyjątkową kolekcję lamp różnego przeznaczenia. Ciekawe wzornictwo, inspiracja najnowszymi trendami i precyzja wykonania sprawiają, że oświetlenie Maytoni cieszy się wysoką pozycją na tle konkurencyjnych ofert. Każda kolekcja lamp tej marki jest niezwykle przemyślana i stanowi efektowną ozdobę dla każdego domu.

Oświetlenie Maytoni

Lampy Maytoni to szeroka oferta, wśród której każdy może znaleźć oświetlenie odpowiadające danemu wnętrzu. Szczególnie dużą grupę w kolekcji tej marki stanowią lampy wiszące i sufitowe. Najbardziej wyróżniają się te zdobione wysokiej jakości szkłem. Kryształowe żyrandole wracają dziś do łask i ozdabiają nawet najbardziej nowoczesne wnętrza, nadając im klasy i elegancji. W swojej stylistyce, lampy tej marki, bardzo często bazują na wielu punktach świetlnych, dekoracyjnych abażurach czy niestandardowych kształtach i wykończeniu.

Inne rodzaje lamp Maytoni

Maytoni to nie tylko podstawowe źródła światła, ale także lampy innego typu. Przede wszystkim marka ta oferuje szeroki wybór kinkietów, których przeznaczeniem jest tworzenie dodatkowych źródeł światła. W tej kategorii również znaleźć można modele płaskie, zdobione kryształem czy też płaskie kinkiety. Do sypialni czy salonu sprawdzi się także lampa stołowa tej firmy – do wyboru jest wiele ciekawych modeli o oryginalnych wzorach. Producent ten nie zapomniał również o popularnych lampach podłogowych, które świetnie prezentują się we współczesnych przestrzeniach mieszkalnych.


Wkrótce pełna oferta marki Maytoni w naszym sklepie

Lampy można już u nas zamawiać z katalogu online (kliknij aby pobrać)