Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Kinkiety szklane

Kinkiety szklane pełnią ważną rolę w wielu pomieszczeniach, ponieważ nie tylko doświetlają wnętrza, ale też dodają subtelności i tworzą klimatyczny nastrój. Poza tym pełnią funkcję punktowego oświetlenia, rozjaśniając konkretny obszar np. wokół lustra w łazience. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór kinkietów ze szkła wykonanych w różnych stylach i kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Lampy ścienne szklane – urok punktowego światła

Bogate wzornictwo kinkietów szklanych pozwala na idealne dopasowanie oprawy, a dokładniej jej kształtu i koloru do rodzaju pomieszczenia oraz planowanej aranżacji. Kinkiety ze szklanym kloszem na złotej lub srebrnej ramie ozdobią ścianę na klatce schodowej, lub korytarzu. Poza tym dobrze prezentują się zarówno na białej ścianie w salonie, jak i w otoczeniu ozdobnej sztukaterii w sypialni po obydwóch stronach łóżka.

Urządzając łazienkę, pamiętaj, że ważnym punktem jest odpowiednie oświetlenie wokół lustra. Za sprawą kinkietów łazienkowych szklanych doświetlisz przestrzeń oraz uzyskasz dodatkową dekorację. Dzięki szerokiej ofercie możesz wybierać między różnymi rodzajami i kolorami opraw, np. między kinkietem szklanym białym a kinkietem szklanym czarnym.

Kinkiet szklany i jego rodzaje

Cudowne Lampy to sklep z oświetleniem, w którym znajdziesz szeroki wybór szklanych kinkietów. Oferujemy: