Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy CANDELLUX

Lampy CANDELLUX wychodzą naprzeciw wszystkim oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Są tworzone z pasją, mają niepowtarzalny charakter, gwarantują właściwe oświetlenie wnętrza, a do tego są idealne do każdego pomieszczenia: salonu, kuchni, sypialni, łazienki, pokoju dziecięcego czy przedpokoju. Lampy CANDELLUX mogą perfekcyjnie uzupełnić aranżację przestrzeni lub przełamać panującą monotonię.

Producent designerskiego oświetlenia - CANDELLUX

Firma CANDELLUX tworzy nieprzerwanie od ponad 26 lat. To ceniony polski producent, który cieszy się popularnością nie tylko w Polsce, ale także w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Do największych zalet lamp CANDELLUX można zaliczyć bezpieczeństwo użytkowania, wysoką jakość i trwałość produktów, a przede wszystkim niecodzienną stylistykę i piękne projekty, które przyciągają wzrok.

Oświetlenie - lampy wewnętrzne CANDELLUX

W ofercie lamp wewnętrznych CANDELLUX każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Lampy minimalistyczne, industrialne, bogato zdobione, w stonowanej lub odważnej kolorystyce. CANDELLUX, dzięki swojej szerokiej ofercie umożliwia skompletowanie pełnego oświetlenia do wszystkich pomieszczeń. Producent oferuje lampy sufitowe, wiszące, plafony, kinkiety czy lampy stojące.

Kinkiety i lampy stołowe marki CANDELLUX

Kinkiety stanowią ważny element wyposażenia każdego wnętrza. Nie tylko pozwalają doświetlić określoną powierzchnię, ale stanowią także bardzo ważny element dekoracyjny, który dopełnia wnętrze. Podobne funkcje pełnią lampy stołowe. Ich rozproszone przez klosz światło nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru, a stosowane lamp samodzielnie (bez oświetlenia głównego) tworzy wyjątkową i niecodzienną atmosferę, dzięki której można się odprężyć i odpocząć. Przebywanie w pomieszczeniach, w których znajdują się lampy CANDELLUX to czysta przyjemność.