Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy NOWODVORSKI - TECHNOLUX

Nowodvorski

Nowodvorski to ceniony polski producent lamp, który na rynku działa już od ponad 20 lat. Wcześniej firma znana była jako Technolux - dziś pod nową nazwą dostarcza swoje produkty do wielu krajów na świecie. Oto bogata oferta oświetleniowa, która znajdzie zastosowanie w każdym domu i to bez względu na styl aranżacji wnętrz.

Nowodvorski - oferta lamp

Lampy Nowodvorski to przede wszystkim ogromna kolekcja lamp wiszących, sufitowych i kinkietów. Utrzymane w gustownej stylistyce, bardzo dobrze współgrają z nowoczesnymi wnętrzami mieszkalnymi. Ciekawą grupą są również lampy podłogowe tego producenta. W naszej ofercie znaleźć można zarówno lampy stojące o klasycznym wyglądzie, jak i również te o nieco bardziej nowoczesnym designie. Podobnie jest w przypadku lampek stołowych i opraw świetlnych, których wysoka jakość wykonania i efektowny wygląd powodują, że decyzja o ich zakupie będzie inwestycją na długie lata.

Oświetlenie Nowodvorski do pokoju dziecięcego

Nowodvorski rozwiązuje również problem doboru lamp i oświetlenia do pokojów dla dzieci. Z jednej strony można pokusić się o uniwersalne modele lamp, które po prostu dobrze będą komponować się z resztą wyposażenia pokoju dziecięcego czy młodzieżowego. Alternatywą są jednak lampy, których stylistyka idealnie nawiązuje do dziecięcych motywów, co sprawia, że będą one nie tylko dobrym źródłem światła, ale także ozdobą, która na pewno spodoba się najmłodszym. Kolorowe i przyciągające uwagę lampy to dobre rozwiązanie, aby uczynić pokój dziecięcy bardziej przytulnym i jednocześnie stymulującym do rozwoju naszych pociech.

Lampy firmy Nowodvorski w większości produkowane są w Polsce w Częstochowie

W dniu 13.10.2011 firma Technolux zmieniła nazwę na Nowodvorski

Jestemy autoryzowanym sprzedawcą firmy Nowodvorski, asortyment dostępny w ciągu ok. 7 dni roboczych