Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Jakie oświetlenie do łazienki?

Osoba, która urządza wnętrze swojego domu lub mieszkania, zadaje sobie wiele pytań. Zastanawia się m.in. nad tym: jakie oświetlenie do łazienki zaspokoi potrzeby praktyczne i estetyczne domowników, czy lepsze będą oprawy LED, czy może halogeny oraz na jakie barwy światła się zdecydować – ciepłe czy zimne? Jeżeli Ciebie również dopadły wątpliwości związane z wyborem lamp łazienkowych, przeczytaj artykuł!

Jakie oświetlenie do małej łazienki?

Jakie oświetlenie w małej łazience będzie odpowiednie? Takie, które rozświetli wszystkie zakamarki pomieszczenia. Jasne wnętrze wygląda bowiem na większe niż jest w rzeczywistości. Dlatego wybierz kilka małych punktów oświetleniowych i rozmieść je symetrycznie na suficie i ścianach. Jakie światło do łazienki jeszcze się sprawdzi? Zdecyduj się też na taśmy LED w dolnej części szafek oraz prysznica lub wanny. Tego typu rozwiązanie nie tylko przyczyni się do rozjaśnienia przestrzeni, lecz będzie także efektownym elementem dekoracyjnym. Nasz sklep z oświetleniem online Cudowne Lampy oferuje oprawy, które pozwolą Ci optycznie powiększyć niewielkie wnętrze. Zastanawiasz się też nad tym, jakie oświetlenie do małej łazienki wybrać – ciepłe czy zimne? W niedużym pomieszczeniu lepiej sprawdzi się zimna barwa, ponieważ zbuduje ona poczucie większej przestrzeni.

Jakie oświetlenie do łazienki nad lustro?

Lustro łazienkowe pozwala na precyzyjne wykonanie takich rutynowych czynności, jak makijaż lub golenie. W związku z tym zamontowane przy nim lampy powinny dokładnie oświetlać twarz. Jakie oświetlenie nad lustro do łazienki będzie odpowiednie? Możesz wybrać kinkiety łazienkowe zamontowane po obu stronach lustrzanej tafli lub nad jej górną krawędzią. Aby zapalone lampy nie raziły w oczy, powinny emitować delikatnie rozproszone światło.

Jakie oświetlenie do łazienki – LED czy halogen?

Myślisz nad tym, jakie oświetlenie do łazienki wybrać – LED czy halogeny? Spróbujemy podpowiedzieć. Halogeny wytwarzają nawet o 70% więcej światła niż zwykłe żarówki. Dlatego jeśli zastanawiasz się, jakie lampy sufitowe do łazienki będą najlepsze, to znasz już odpowiedź. Zamontowane na suficie halogeny dokładnie rozświetlą pomieszczenie. Natomiast energooszczędne oświetlenie LED warto wykorzystać w dekoracyjnych kinkietach na ścianie oraz żyrandolu. Polecamy połączenie obu rodzajów żarówek we wnętrzu, by stworzyć zarówno idealnie doświetloną, jak i klimatycznie się prezentującą przestrzeń. Jakie halogeny do łazienki oraz oprawy i taśmy LED będą dobrym wyborem? Przede wszystkim takie, których design i barwa światła są spójne z pozostałymi elementami wnętrza.

W sklepie online Cudowne Lampy oferujemy nowoczesne oświetlenie do łazienki. Znajdziesz u nas np. kinkiety i sufitowe lampy LED o zjawiskowym wyglądzie od uznanych firm, m.in. takich jak: Italux, Eglo i Paul Neuhaus. Jeżeli trapi Cię pytanie, jakie światło do łazienki zapewni komfort domownikom, zainspiruj się naszymi propozycjami!