Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy do pokoju młodzieżowego

Nastoletni człowiek ma już konkretnie określony gust i oczekiwania związane z wystrojem wnętrza w którym mieszka. Dlatego urządzając pokój młodzieżowy trzeba brać pod uwagę potrzeby młodego człowieka. Należy uwzględniać pomysły nastolatka i stawiać na współpracę. Układ mebli i dodatków trzeba rozplanować wykorzystując optymalnie dostępną przestrzeń.

Pokój młodzieżowy powinien być dostosowany do stylu życia młodego człowieka i modnie urządzony. Jego mieszkaniec ma się w nim dobrze czuć i miło spędzać czas. Własny pokój, to prywatna strefa w której nastolatek spędza dużo czasu, dlatego ma mieć w nim poczucie komfortu. Pokój młodzieżowy ma być miejscem do którego z ochotą wróci, wypocznie i miło spędzi czas ze znajomymi. Gust młodzieży może być bardzo różny. Dlatego dodatki powinny być w stylu dopasowanym do pragnień i zainteresowań młodego człowieka oraz takie, które zbyt szybko się nie znudzą.

Jednym z kluczowych dodatków do wybrania podczas urządzania pokoju młodzieżowego jest oświetlenie. Lampy dla nastoletniego chłopaka lub dziewczyny powinny być funkcjonalne, a jednocześnie oryginalne i stanowić połączenie praktyczności i niebanalnego wyglądu. Wybierając lampy wymarzone dla dorastającego człowieka trzeba stawiać na pierwszym miejscu oczekiwania mieszkańca młodzieżowego pokoju.

Oświetlenie do pokoju młodzieżowego powinno wpisywać się w całość aranżacji, dobrze doświetlić zarówno podczas nauki, jak i podczas relaksu i spotkań ze znajomymi. Centralne miejsce powinno zajmować oświetlenie główne. Do tego warto dobrać lampki dodatkowe, które podświetlą określone strefy i oświetlenie zadaniowe, ułatwiające wykonywanie niektórych czynności. Bardzo ważne jest wygodne, komfortowe, ergonomiczne i odpowiednio oświetlone miejsce do nauki, które ułatwi naukę i zminimalizuje zmęczenie oczu. Dlatego wskazane jest zamontowanie lampki na biurko, wspomagającej naukę po zmroku.

Propozycją oświetlenia do pokoju młodzieżowego z oferty naszego sklepu Cudowne Lampy jest lampka stołowa CHARISSA firmy Italux. Ten oryginalny i o wysokiej jakości produkt ma barwę czerni i szczotkowanego złota oraz klosz w kształcie kuli zamocowany na cienkim ramieniu. Właściwie doświetli miejsce do nauki w pokoju młodzieżowym. W sklepu Cudowne Lampy można kupić także kinkiet CHARISSA Italux.

 

Lampka podłogowa OVAL I firmy Milagro także wspaniale wkomponuje się w wystrój młodzieżowego wnętrza. Konstrukcja lampy wykonana jest z metalu, a kuliste klosze mają dodatek drewna. Jest dostępna w kolorze białym i czarnym. Aby zadbać o odpowiednią ilość punktów świetlnych w pokoju nastolatka z lamp serii OVAL Milagro można stworzyć kompletną aranżację. W kolekcji OVAL są lampy stołowe, kinkiety oraz lampy sufitowe i wiszące z różną ilością źródeł światła.

 

 

Lampa sufitowa AWINION firmy Nowodworski, to kolejna propozycja do pokoju młodego człowieka. Jest to model w którym stylowy wygląd i funkcjonalność idą w parze. Regulowane klosze pozwalają skierować strumienie światła w najbardziej potrzebne miejsca w pomieszczeniu. Dostępna jest także lampa sufitowa z czterema źródłami światła oraz kinkiet z tej serii.

 

 

 

 

Przedstawione powyżej modele, to tylko część naszej oferty. W naszym sklepie Cudowne Lampy dostępny jest bogaty wybór lamp do pokoju młodzieżowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.