Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy o geometrycznych kształtach

Lampy o geometrycznych kształtach, to odpowiedź na współczesne trendy w aranżacji wnętrz. Geometryczne lampy zyskują coraz większe grono odbiorców. Ich głównym elementem ozdobnym jest konstrukcja. Geometryczna forma tych lamp, często wieloczęściowa jest efektownym rozwiązaniem aranżacyjnym. Ich niebanalny kształt i atrakcyjny design nada wnętrzu indywidualnego charakteru i będzie jego ciekawym dopełnieniem.

Kombinacja różnych form na które mogą składać się kwadraty, koła, trójkąty i inne figury geometryczne sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach. Ich niepowtarzalny design sprawia, że ozdobią zarówno nowoczesne jak i w klasyczne przestrzenie, będą dopełnieniem nowych wnętrz, ale ożywią także już istniejące. Bez znaczenia jest wielkość pomieszczeń. Szeroki wybór geometrycznych lamp sprawia, że uda się znaleźć coś zarówno do małych wnętrz, jak i do dużych przestrzeni.

Piękno tych lamp wynika z idealnie dobranych kompozycji geometrycznych kształtów. Niespotykane formy dodają wnętrzu lekkości i niepowtarzalności, są ciekawą dekoracją, zadziwiają stylem i tworzą niesamowite efekty świetlne. Zapewniając właściwy poziom światła, czynią jednocześnie przestrzeń niepowtarzalną i intrygującą. Producenci oferują geometryczne lampy o różnym zastosowaniu, jak lampy wiszące, podłogowe, stołowe, kinkiety, do stosowania w każdym pomieszczeniu.

Ciekawą propozycją lampy geometrycznej oferowanej przez nasz sklep Cudowne Lampy jest model ALESSIA LED firmy Italux oferowany w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach: białym i czarnym. Okrąg jest powieszony na metalowych linkach, których wysokość można regulować. Pozwala to dostosować lampę do pomieszczeń o różnej wielkości i wysokości. Kształt koła wprowadzi do wnętrza spokój i nie przytłoczy pozostałych elementów wyposażenia. Koła nie są surowe, a dzięki swojej lekkiej formie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zarówno domowym, jak i komercyjnym.

Propozycją ciekawej lampy o geometrycznym kształcie jest też model NERO LED firmy Milagro, występujący w wariancie z jednym, dwoma lub trzema kwadratami, każdy o innej wielkości. Akrylowe, biało-czarne kwadraty mają wbudowane źródło światła LED. Długość linek na których powieszone są kwadraty można regulować, dzięki czemu kwadraty mogą układać się pod różnymi kątami. Stworzy to ciekawe iluminacje świetlne, a promienie światła będą odbijały się w różnych kierunkach. Prezentowany model jest idealną propozycją dla lubiących ciekawe, niebanalne dodatki.

 

Kolejną propozycją z naszego sklepu Cudowne Lampy jest kinkiet - lampa ścienna QUADRATUS LED firmy Azzardo. Kinkiet oferowany jest w dwóch kolorach: białym i czarnym. Lampa jest złożona z prostokątnych, przenikających się ramek. Opisywany kinkiet może być uzupełnieniem tego samego modelu lampy wiszącej. Ta designerska lampa będzie idealna do wnętrz urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Będzie prezentowała się pięknie w przestronnych aranżacjach, nadając wnętrzu niestandardowego charakteru. Obok takich kształtów nikt nie przejdzie obojętnie. Forma tej lampy wywoła zachwyt domowników i odwiedzających.

 

Te i wiele innych propozycji znajdziecie Państwo na stronie naszego sklepu Cudowne Lampy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań do kontaktu.