Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy ogrodowe - jak zagospodarować magiczną przestrzeń w ogrodzie?

Dom z ogrodem, to spełnienie wielu z nas. Chcemy mieszkać w przytulnej i ciepłej przestrzeni z naszymi bliskimi. Ogród jest w tej wizji dopełnieniem tego pięknego snu. Kiedy już kupimy swój wymarzony, mały kąt musimy wszystko właściwie zagospodarować. Liczy się adaptacja domu, ale również odpowiednie rozplanowanie właśnie przestrzeni ogrodowej. Dobór roślin, mała architektura ogrodowa...wreszcie oświetlenie, dzięki któremu nasz ogród będzie prezentował się magicznie - mówiąc krótko magicznie. Jak wybrać piękne oświetlenie ogrodowe? Jakie lampy sprawdzą się najlepiej?

Lampy ogrodowe do dużych i małych ogrodów

Wybór lamp do ogrodu zależy przede wszystkim od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Chcąc cieszyć się romantycznym, ciepłym klimatem warto zdecydować się na lampy o słabszej, stonowanej sile światła. Jeśli jednak zależy nam, aby nasz ogród tętnił nieustannie życiem - przyciągał znajomych, przyjaciół możemy zdecydować się na bardziej wyraziste modele lamp. Wyróżniamy następujące rodzaje oświetlenia:

● lampy elektryczne,

● żarówki tzw girlandy

● świetlówki,

● lampy solarne,

● lampy ledowe.

 

W zależności od naszych gustów i indywidualnych potrzeb świetnie sprawdzą się lampy stojące i wiszące. Zazwyczaj na tarasach możemy podziwiać stylowe lampy stojące. Są one częścią dobrze zaplanowanej, rozplanowanej, roślinnej przestrzenii. Dużą popularnością w naszych ogrodach, a przede wszystkim na tarasach cieszy się styl prowansalski. Dużym powodzeniem cieszą się również kule lub kostki wykonane z tworzywa PE.

 

 Lampy Cumulus Nowodvorski

 

Zadbaj o szczegóły, a odniesiesz dekoracyjny sukces…

Słynne powiedzenie mówi: “Diabeł tkwi w szczegółach”. Jest to bez wątpienia prawda. Ogród będzie jak z baśni, jeśli zadbamy o dobre oświetlenie najważniejszych elementów. Oświetlenie ścieżki do ogrodu? Tu sprawdzą się lampy solarne. Oczko wodne? Ogrodowa fontanna? Postaw na reflektorki. Pamiętaj zawsze - oprócz tego, że lampa ma być doskonałym elementem dekoracyjnym musi też spełniać swoje funkcje. W ogrodzie ważna jest przede wszystkim energooszczędność. Długie wiosenne, letnie wieczory. Kawa, grill z przyjaciółmi? Energooszczędność ma tu niebagatelne znaczenie. Liczy się oczywiście również łatwość obsługi, odporność na mniej korzystne warunki atmosferyczne.

 

 Reflektorek Bush Nowodvorski

 

Zaaranżuj piękny ogród - zachwyć swoich bliskich…

Wystarczy tak naprawdę kilka małych trików. Trochę fantazji i pomysłowości, aby ogród zaczarował nas magią. Nawet drobna lampka, mały element oświetleniowy zmienia często wrażenie wizualne i estetyczne. Nie wiesz jak wybrać odpowiedni model lampy? Zapraszamy do nas. Obsługa sklepu CUDOWNE LAMPY z chęcią przedstawi najważniejsze atuty poszczególnych modeli lamp i pomoże wybrać te najlepsze. Dzięki lampom dostępnym w naszym sklepie Twój ogród będzie najlepszym miejscem na relaks, wypoczynek, spotkania z przyjaciółmi.