Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy podłogowe - ciekawe propozycje dekoracji

Lampy podłogowe nie tylko doświetlają nam nasze pomieszczenia ale także pełnią często również świetną dekorację. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne jak i stylowe lampy do salonu, sypialni. Lampa stojące do salonu często ustawiamy obok kanap czy  foteli, w sypialni natomiast najczęściej obok łóżka. Jeśli szukasz lampy podłogowej mamy dla Ciebie kilka propozycji lamp podłogowych w różnych stylach:

 

# Lampy podłogowe „Afrykańskie”

Bardzo ciekawymi lampy, które mamy w ofercie to tak zwane lampy afrykańskie, stylizowane na tamtejszy styl. Lampy z dodatkami drewna, wikliny, a także masy perłowej stworzą niesamowity wystrój mieszkania. Piękny efekt następuje po włączeniu takiej lampy. Poniżej prezentujemy kilka takich modeli:

     

# Lampy podłogowe LED designerskie

Lampy stojące LED cechuje nie tylko piękny wygląd ale również wysoka energooszczędność. Lampy LED często wyposażone są w ściemniacz, dzięki czemu możemy dostosować jasność w pomieszczeniu do wykonywanych w danym momencie czynności. Kolejnym plusem lamp LED jest bardzo długa żywotność i trwałość.

Poniżej prezentujemy kilka designerskich lamp podłogowych LED z naszej oferty:

# Lampy podłogowe z wysięgnikiem „pałąkiem”

Lampy te często nazywane są jako te z „pałąkiem”. Często stosowane są nad stolikiem kawowym czy kanapą. Wysięgniki te bywają proste, wygięte oraz łamane. Dużym plusem takich lamp jest możliwość regulacji ich wysokości, a także kierunku świecenia

 

# Lampy podłogowe klasyczne

Cały czas w modzie są również klasyczne lampy podłogowe składające się najcześciej z prostej rury oraz abażura.

Są najczęściej używane do doświetlenia pomieszczenia oraz do „wypełnienia” pustego kącika

Poniżej najczęściej sprzedające się modele tego typu:

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą lamp podłogowych