Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy wiszące tuby, rurki

Jakie mogą być lampy wiszące tuby, rurki?

Lampy wiszące tuby, rurki to bardzo modny rodzaj opraw, które zachwycają prostym designem i stanowią  neutralny dodatek o ponadczasowym charakterze. Oferowane są w różnych formach i rozmiarach. Dzięki temu każdy może dopasować je do swoich preferencji oraz przeznaczenia pomieszczenia, w którym będą zawieszone. Materiały z których najczęściej są wykonane, to szkło, metal, drewno, ceramika. Dostępne są lampy pojedyncze oraz rury zamontowane na listwie. Podsufitki na których są zawieszone mogą mieć zróżnicowane kształty i wielkości. Tuba może mieć różną długość i szerokość. Końcówki lamp są proste lub bywają ścinane pod nietypowym kątem. Ich smukły kształt sprawia, że można je montować w większych ilościach, a źródła światła bywają zlokalizowane na różnych wysokościach.

 

Tuby, rurki wiszące - porady

Lampy wiszące tuby swej prostocie i uniwersalności zawdzięczają to, że mają bardzo dużo zwolenników. Są doskonałym dopełnieniem wnętrz urządzonych w każdym stylu, od aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych, industrialnych, skandynawskich, po klasyczne, eleganckie, glamur i retro. Pomogą zbudować klimat wnętrza i podkreślić jego walory, a przez swoją prostą formę nie dominują nad dodatkami, a tworzą spójną całość. Zawieszone pojedynczo będą stanowiły modne, funkcjonalne i wygodne rozwiązanie. Można też zdecydować się na bardziej odważne zestawienie kilku lamp w kształcie rurek o różnych średnicach. Dla wzmocnienia efektu mogą być zawieszone na różnych wysokościach. We wnętrzach skromnie zdobionych, minimalistycznych pięknie będzie wyglądała oprawa składająca się z wielu tub. W pomieszczeniach z dużą ilością dekoracji lepiej umieścić mniejszą ilość tub, ale o większym gabarycie.  Lampy wiszące tuby, rurki dają wiele możliwości aranżacyjnych, a pomysł na ich zawieszenie uzależniony jest od pomysłowości i wyobraźni użytkowników.

 

Do jakich pomieszczeń pasują lampy wiszące tuby, rurki?

Geometryczny kształt oraz mnogość kolorów i materiałów z których są wykonane lampy wiszące tuby, rurki sprawia, że wpasują się w każde wnętrze. Sprawdzą się wszędzie, ponieważ są oświetleniem uniwersalnym i zgodnym z obowiązującymi trendami wnętrzarskimi. W salonie mogą być zastosowane jako oświetlenie główne na środku salonu. Idealnie będzie się też prezentowało kilka lamp zawieszonych blisko siebie nad strefą wypoczynku. Zawieszenie tub w jadalni nad stołem, to rozwiązanie dekoracyjne i praktyczne. Doskonale doświetlą stół i umilą atmosferę podczas spożywania posiłków i podejmowania gości. Kuchnia jest miejscem, w którym potrzebne jest jasne światło i szczególne doświetlenie niektórych stref. Lampy wiszące rurki będą doskonałe jako oświetlenie punktowe nad wyspą kuchenną. Zawieszenie kilku takich lamp nad blatem roboczym ułatwi przyrządzanie posiłków. Z lampami wiszącymi tubami także łazienka będzie wyglądała stylowo i nowocześnie. Wystarczy wybrać oprawę o odpowiedniej średnicy, która da mniej lub bardziej rozproszone światło. W korytarzu, przedpokoju i na klatce schodowej ułatwią przemieszczanie się i dopełnią aranżację. Można tam zawiesić kilka tub w linii prostej na środku sufitu. W przypadku wysokiej przestrzeni nad schodami, można skorzystać z możliwości regulowania wysokości zawieszenia, poprzez zastosowanie kilku tub z różnymi długościami zwisów. W sypialni mogą stanowić oświetlenie główne, umieszczone na środku sufitu lub światło dodatkowe. Doskonałym, funkcjonalnym i nowoczesnym rozwiązaniem będzie zawieszenie pojedynczej oprawy rurki nad szafką nocną. W gabinecie usprawnią swobodne funkcjonowanie po zmroku, ułatwią pracę, zdolność koncentracji i pomogą zadbać o wzrok. Lampy wiszące tuby, rurki wpiszą się także w aranżację każdego wnętrza komercyjnego. Zawieszone w nowoczesnym biurowcu podkreślą jego estetyczne walory. W obiektach handlowych , hotelach, restauracjach doświetlą wszystkie ważne przestrzenie i wprowadzą niepowtarzalną atmosferę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą lamp wiszących w kształcie tuby, rurki. Oferujemy wiele modeli tego typu opraw, co pozwoli Państwu wybrać lampę idealnie współgrającą z Państwa wnętrzem.