Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Lampy z dodatkiem drewna - kiedy warto zastosować?

Trendy w branży związanej z projektowaniem i wyposażaniem wnętrz cały czas ulegają zmianom i modyfikacjom. Dzisiaj trendem, który na stałe wchodzi do naszych domów i mieszkań jest oświetlenie i lampy z dodatkiem drewna. Czy jest to chwilowy trend? A może rozwiązanie na stałe zostanie wprowadzone i praktykowane w branży? Jedno jest pewne, katalogi lamp z dodatkiem drewna są coraz bardziej bogate, a niektóre modele naprawdę zachwycają. Widzimy je często w otoczeniu minimalistycznym, skandynawskim. Jest to ekologiczne rozwiązanie, którego potrzebuje dzisiejszy świat

Lampy z dodatkiem drewna - podkreślenie minimalistycznego wnętrza…

Zastosowanie lampy z dodatkiem drewna może być naprawdę szerokie. Oczywiście pierwsze skojarzenie, które mamy po wypowiedzeniu lampa z drewna, lampa z dodatkiem drewna, to styl minimalistyczny. Tego typu rozwiązanie dodaje otoczeniu ciepła i lekkości. Stylowe wnętrze, duże okna, przez które przedostają się światła promieni słonecznych. W dużych salonach idealnie prezentują się drewniane lampy sufitowe lub wiszące. Warto też zwrócić uwagę na designerskie lampy podłogowe. Drewniane nóżki, będące dopełnieniem całości - z szarym lub białym klosze. W naszym sklepie www.CudowneLampy.pl znajdziemy duży wybór takich produktów. Jedną z takich wnętrzarskich perełek jest chociażby ta lampa podłogowa.

W trosce o zdrowy i spokojny sen…

Lampy z elementami drewnianymi coraz częściej wykorzystywane są w domowych sypialniach. Jest to świetne rozwiązanie - drewno jest miłe dla oka, a co za tym idzie wspiera wieczorny relaks i wypoczynek. Aranżacja sypialni, to zawsze delikatny temat. Po całym dniu pracy chcemy się wyciszyć i zrelaksować. Dlatego też przestrzeń powinna być delikatna i subtelna - a oświetlenie łagodne, wysublimowane. Warto zwrócić uwagę na delikatne kinkiety. Jak ten znajdujący się w naszej ofercie  (https://www.cudownelampy.pl/kinkiet-vera-i-tk-lighting-4248.html). Drewniany kinkiet i delikatny kremowy klosz, to gwarancja wypoczynku.

Czy lampy z dodatkiem drewna sprawdzą się nowoczesnych wnętrzach?

Minimalizm, eko, styl skandynawski. Część osób z pewnością teraz zadaje sobie pytanie - czy lampy z dodatkiem drewna sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach? Na pewno nie we wszystkich, ale w dużej części na pewno tak. Nowe trendy w projektowaniu wnętrz dają dużą swobodę. Nie tylko w wyborze koloru ścian, dobieraniu mebli, ale też intrygującym niekiedy łączeniu stylów. Dlatego też, jeśli uważasz, że w Twoich nowoczesnych wnętrzach lampa z dodatkiem drewna się nie sprawdzi, możesz być w błędzie! Sprawdź koniecznie! Może się okazać, że właśnie znalazłeś dodatek do Twojego salonu, sypialni, kuchni, który doda Twojemu otoczeniu niesamowitego klimatu.

Lampy z dodatkiem drewna znajdą Państwo pod tym linkiem