Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Modne i efektowne lampy kule

Dobór oświetlenia jest podstawą podczas tworzenia urokliwych i funkcjonalnych wnętrz. Dla wszystkich którzy szukają lampy ponadczasowej, na lata, prostej, a jednocześnie niezwykle efektownej, idealnym rozwiązaniem będzie oprawa w formie kuli. Moda na klosze lamp w kształcie kuli nie przemija. Przez to, że są rodzajem prostego oświetlenia o wszechstronnym zastosowaniu, pasują wszędzie. Uniwersalna forma pozwala dopasować je do aranżacji w każdym stylu. Są cenione za elegancję, zachwycą domowników i gości.

Lampy kule mogą stanowić główne źródło światła, ale także oświetlenie dodatkowe, dekoracyjne, oświetlające wybraną strefę lub kluczowe miejsca w pomieszczeniu. Pomogą stworzyć magiczne miejsce, stanowiąc gustowny dodatek we wnętrzach domowych i komercyjnych. Są sposobem na przełamanie bardzo modnych obecnie kwadratowych, geometrycznych kształtów.

Każdy rodzaj kulistych lamp, wiszące, stojące, stołowe, kinkiety znajduje swoich wielbicieli pośród zwolenników różnych stylów wykończenia wnętrz. Doskonale prezentują się zestawy składające się z kilku kul. Dzięki odpowiedniemu dobraniu wielkości kuli i rodzaju mocowania na jakim oprawa się znajduje, uda się dopełnić aranżację pomieszczenia. Także poprzez zastosowanie kloszy w różnych rozmiarach lub poprzez zawieszenie ich na różnych wysokościach. Takie zestawy dają bardziej dekoracyjny efekt, dzięki czemu stworzą ciekawą i niepowtarzalną aranżacje świetlną. Kuliste klosze są często wykonane z mlecznego szkła, ale występują także w formie przezroczystych kul lub z efektem lustrzanym. Dodatkową ozdobą może być rama na której kula jest przymocowana. Ramy mogą mieć różne kształty, od ozdobnych, po minimalistyczne z ciekawymi, np. metalicznymi wykończeniami o niezwykle designerskim wyglądzie.

Propozycją lampy z kloszami w kształcie kuli z oferty naszego sklepu Cudowne Lampy jest model SYBILLA 7 firmy Azzardo z siedmioma źródłami światła. Kule zostały wykonane z mlecznego szkła. Elegancji i klasy dodaje chromowana belka na której klosze są zamocowane. Mimo że jej kształt jest dość prosty, urzeka oryginalnością, dzięki czemu nada pomieszczeniu w którym się znajdzie niepowtarzalnego klimatu. Model ten występuje także w wariancie z dziesięcioma kulami.

Kolejną propozycją jest lampa sufitowa DALLAS Maytoni . Klosze lampy zostały wykonane ze szkła, a rama z metalu. Jest dostępna w kolorze chromu i złotym, ma do wyboru 12 lub 20 kul z umieszczonymi wewnątrz źródłami światła. Lampa pięknie i przyjemnie rozprasza światło co sprawia, że przyciągnie spojrzenia i może być najbardziej efektownym dodatkiem w pomieszczeniu.

 

Model SPARTA firmy Milagro to seria, w skład której wchodzi dziewięć różnych lamp z kloszami w kształcie kuli. Kule są wykonane z mlecznego szkła, a ich mocowania są w kolorze złotym. Rama każdej lampy jest w kolorze czarnym. W serii SPARTA są lampy wiszące, kinkiet i lampa stołowa. Ich elegancki wygląd i różnorodne zastosowanie sprawia, że można z nich stworzyć idealną aranżację oświetlenia w każdym wnętrzu.

 

Lampa podłogowa LOLLIPOP firmy MaxLight, to nowoczesna oprawa oświetleniowa z kloszami w kształcie kuli. Wykonaneze szkła kule łączą metalowe mocowania w kolorze mosiądzu. Asymetryczne ułożenie punktów świetlnych zapewnia ciekawe rozproszenie światła i ciekawy, przyciągający spojrzenia design. Model LOLLIPOP to także lampy wiszące o różnych kształtach z kulistymi kloszami.

 

W naszym sklepie Cudowne Lampy znajdą Państwo przedstawione powyżej oraz inne, różnorodne modele kulistych opraw. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.