Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

koszyk

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Oświetlenie w jesiennych barwach

Jesień to pora roku podczas której dni są coraz krótsze, chłodniejsze i deszczowe. U niektórych powoduje to obniżenie nastroju, dlatego więcej czasu spędzamy w domach. To w domu szukamy przytulności i ciepła gdy temperatury na zewnątrz są coraz niższe. Długie jesienne wieczory staną się przyjemniejsze w odpowiednio zaaranżowanym pomieszczeniu. Jesienny czas wyróżnia się bogactwem kolorów, które tworzą aurę ciepła i sprzyjają relaksowi. W przytulnym i różnobarwnym wnętrzu będziemy cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem.

Ta piękna pora roku jest inspiracją dla projektantów wnętrz. Wystarczy ciekawy pomysł na wpuszczenie do pomieszczenia pięknych barw, które są za oknem. Sposobem na stworzenie przytulnego wnętrza jest dobranie dodatków w barwach jesieni, takich jak poduszki, zasłony, koce, pledy, kwiaty, lampy. Do jesiennych aranżacji pasują dodatki z drewna, wikliny, ratanu. Kolorystyczne inspiracje z tej pory roku, to odcienie brązu, żółci, beżu, koloru pomarańczowego, bordowego oraz złota i miedzi. Barwy te dobrze współgrają z powszechnymi obecnie we wnętrzach bielami i szarościami.

Przez skracający się coraz bardziej dzień potrzebujemy więcej światła. Spędzanie czasu podczas dłuższych jesiennych wieczorów uprzyjemni światło z lamp. Oświetlenie stworzy wyjątkowy i przytulny nastrój oraz wprowadzi do wnętrza ciepło i energię. Sprawi, że zapomnimy o końcu lata i nadchodzących chłodnych dniach. Ocieplony dzięki oświetleniu klimat będzie sprzyjał pokonywaniu jesiennej chandry. Właściwie dobrane lampy będą ciekawym i przyciągającym uwagę dodatkiem oraz gustownym dopełnieniem jesiennej aranżacji. Lampy w jesiennych barwach wprowadzą tak potrzebną w tym okresie przytulność i relaksującą atmosferę. Pozwolą ogrzać się, odprężyć i zregenerować w ich świetle. Poprzez dłuższe wieczory mamy więcej czasu na odpoczynek, w tym na lekturę. Szczególnie potrzebny może więc być kącik do czytania z lampą podłogową, stołową lub kinkietem.

W naszej ofercie sklepu Cudowne Lampy posiadamy wiele lamp w jesiennych barwach, które doskonale wpiszą się we współczesne wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a poniżej prezentujemy kilka jesiennych inspiracji oświetleniowych.

 

Lampka stołowa DORA Rabalux, jest wykonana z ceramiki i tekstylnego abażuru. Delikatnie oświetli pomieszczenie podczas jesiennych wieczorów. Ciepła barwa źródła światła wprowadzi przyjemny, spokojny nastrój. Abażur pięknie rozproszy światło. Idealna do postawienia na stoliku, komodzie lub szafce nocnej

 

Sposobem na stworzenie jesiennej aranżacji we wnętrzu będzie zastosowanie lampy sufitowej MERRIL Globo. Została wykonana z metalu oraz drewna, którego barwy można odnaleźć w jesiennym lesie. Dodanie żarówek o ciepłej barwie światła, wpłynie na stworzenie przytulnego klimatu. Dostępna także w wariancie z jednym i czterema źródłami światła, w formie lampy wiszącej, kinkietu i lampki stołowej.

 

Lampa wisząca STAR złota Zuma Line jest wykonana z metalowych ramion, na zakończeniu których znajdują się szklane klosze o nierównym kształcie. Ta błyszcząca lampa da zachwycający efekt. To dodatek, który nada wnętrzu przytulności i uprzyjemni czas spędzany podczas jesiennych wieczorów. W sklepie naszym Cudowne Lampy można kupić ten model także w formie lampy sufitowej.