Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów

Otrzymaliśmy Europejski Znak Jakości TRUSTED SHOPS

Od początku istnienia naszego sklepu CUDOWNE LAMPY skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości produktów, usług oraz zapewnieniu fachowej obsługi. Pragniemy, aby każda osoba, która jest gościem na naszej stronie nie tylko zetknęła się z funkcjonalnym, ciekawym, niebanalnym asortymentem, do każdego typu wnętrz. Zależy nam też na tym, aby każdy klient podczas procesu zakupowego czuł się bezpiecznie i dobrze. Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo transakcji w świecie Internetu to podstawa!

Aby nasi klienci czuli się bezpiecznie w 2019 roku rozpoczęliśmy starania o uzyskaniu europejskiego znaku jakości Trusted Shops. Aby uzyskać ten certyfikat musieliśmy przede wszystkim przejść przez rygorystyczny audyt. Obszary, które podlegały audytowi:

  • identyfikacja i kontakt ze sprzedawcą,

  • ochrona i bezpieczeństwo danych osobowych,

  • przejrzystość cen produktów,

  • dostawa i płatność,

  • proces składania zamówienia,

  • obsługa zwrotów i ogólna obsługa klienta.

Pod koniec września po przeprowadzonym audycie naszego sklepu otrzymaliśmy upragniony certyfikat. Dzięki temu m.in w naszym sklepie można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł

Znak jakości

 

 

 

 

 

Certyfikat Trusted Shops - zmieniamy się dla klienta, zmieniamy się dla Ciebie…

W procesie uzyskiwania certyfikatu Trusted Shops mogliśmy wdrożyć najlepsze, nowatorskie rozwiązania. U nas otrzymasz najlepszy asortyment branżowy, fachową pomoc. Branża oświetleniowa, projektowanie jasnych i ciepłych wnętrz, to nasza pasja - dlatego dostarczamy naszym klientom zawsze najwyższą jakość. Certyfikat Trusted Shops przypomina nam o zaufaniu, jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci. Jesteśmy otwarci na oczekiwania nowych gości naszego sklepu.

Jesteśmy dumnym posiadaczem certyfikatu TRUSTED SHOPS. Jesteśmy jednym z tych sklepów online, które gwarantuje klientowi:

● wysoką jakość produktów - u nas znajdziesz lampy i inne akcesoria oświetleniowe cenionych w branży marek. Produkty funkcjonalne, użyteczne - po prostu praktyczne,

● konkurencyjne ceny - skorzystaj z promocji rabatów dla nowych i stałych klientów.

● możliwość odstąpienia od umowy - zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? A może chcesz jednak inny model lampy? Nie musisz podawać przyczyny. W ciągu 14 dni od realizacji zamówienia możesz odstąpić od umowy - my zwrócimy Tobie pieniądze!,

● dostawę gratis - jeśli klient dokona zakupów na kwotę wyższą niż 300 zł,

● fachową obsługę - jesteśmy specjalistami w branży oświetleniowej - razem poszukamy oświetlenia, które będzie spełniało Twoje indywidualne potrzeby.

Ważność oraz autentyczność certyfikatu można sprawdzić tutaj                                                                                         

Data: 24.02.2020